KONST / Litografier / Litografi 8605299
*
nr 860 5299
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Litografi, Lasse Ã…berg (f. 1940), "Dick Fosbury 2, 24" 259/400, motivet: 30x 40 ca
Lasse Åberg, född 1940 i Hofors, svensk grafisk designer, målare och filmkonstnär.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 november 2013
kl 20:28:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/11 13:17:42
1
100 kr
18/11 20:22:29
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Lasse Ã…berg
Lasse Åberg, född 1940 i Hofors, svensk grafisk designer, målare och filmkonstnär.
Läs mer om Lasse Ã…berg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik lasse åberg litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5041 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. EA-upplaga (Épreuv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:17
-
5042 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, EA-uppla..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:21
-
5045 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Signerad, färglito..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:22
-
5044 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:52
-
5043 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:05
-
5046 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:32
*
Lasse Ã…berg
Lasse Åberg, född 1940 i Hofors, svensk grafisk designer, målare och filmkonstnär.
Läs mer om Lasse Ã…berg
nr 860 5299
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Litografi, Lasse Ã…berg (f. 1940), "Dick Fosbury 2, 24" 259/400, motivet: 30x 40 ca
Lasse Åberg, född 1940 i Hofors, svensk grafisk designer, målare och filmkonstnär.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/11 13:17:42 | 1 | 100 kr |
18/11 20:22:29 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Lasse Ã…berg
Lasse Ã…berg, född 1940 i Hofors, svensk grafisk designer, mÃ¥lare och filmkonstnär.Läs mer om Lasse Ã…berg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik lasse åberg litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5041 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. EA-upplaga (Épreuv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:17 -
5042 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, EA-uppla..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:21 -
5045 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Signerad, färglito..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:22
-
5044 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:52 -
5043 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:05 -
5046 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:32